Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Україна "запустить" асоціацію з ЄС вже в 2015 році

Київ працює над тим, щоб Угода про асоціацію запрацювала в повному обсязі вже в 2015 році, попри домовленість з Російською Федерацію про відтермінування дії економічної частини документа.

Про плани Києва з пришвидшеного запуску угоди повідомив заступник глави адміністрації президента Валерій Чалий на пресс-конференції в Українському кризовому медіа-центрі в Києві.

"До кінця наступного року досить реально ввести в дію Угоду про асоціацію в повному обсязі, отримавши ратифікацію цього документа у всіх 28 країнах-членах ЄС", - заявив він, нагадавши про те, що низка держав ЄС вже ратифікувала угоду.

За словами Чалого, Україна працює над пришвидшенням набуття чинності угодою. "Ми ставимо собі саме таку задачу", - наголосив він.

Між тим Російська Федерація напевне матиме претензії щодо такого розвитку події та оголосить його порушенням тристоронніх домовленостей з ЄС та Україною.

Як повідомлялося, під час тристоронньої дискусії 12 вересня на міністерському рівні між ЄС, Росією та Україною було прийнято рішення відтермінувати тимчасове застосування частини Угоди про асоціацію, яка стосується створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС до 31 грудня 2015 року.

Ця домовленість згодом була офіційно закріплена рішенням Ради ЄС.

http://gazeta.ua

Відтепер отримати статус учасника бойових дій стане простіше

Український уряд спростив процедуру надання статусу учасника бойових дій. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

"Максимально спрощена процедура отримання цього статусу", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві після церемонії нагородження військовослужбовців ЗС України, присвяченій річниці Збройних сил.

За словами міністра, це рішення Кабмін прийняв буквально днями.

Також він повідомив, що військовослужбовці Збройних сил України до кінця року отримають 546 квартир.

Полторак роз'яснив, що за його рішенням 40% піде для офіцерів, які стоять на черзі, а 60% - буде використано в якості службового житла для військовослужбовців, які воюють в зоні антитерористичної операції.

http://gazeta.ua

Як пересічному громадянину потрапити на засідання в Раду: поради юристів

Інструкція для громадян

Доступ громадян до відкритих пленарних засідань гарантується Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 694 від 27 жовтня 2014 року. Текст розпорядження було нещодавно опубліковано на офіційному сайті Верховної Ради України.

Можливість відвідувати засідання парламенту для усіх українців з'явиться вже з відкриттям першої сесії Верховної Ради України VIII скликання. Інститут Медіа Права підготував роз'яснення про те, як цю можливість реалізувати.

В організації зазначають, що ще у квітні було внесені зміни до Регламенту ВРУ, за якими громадяни мали право вільного доступу до парламентських засідань. Однак це право досі не було реалізоване, нібито через відсутність спеціального розпорядження Голови ВРУ.

Для того, щоб отримати можливість потрапити на засідання вищого законодавчого органу країни, необхідно заповнити на офіційному сайті Верховної Ради електрону заявку, потрібно вказати,  бажаний день відвідин парламенту. В організації зазначають, що форма заявки на офіційному веб-сайті парламенту відсутня, однак відповідно до тексту самого розпорядження, має з’явитись до початку роботи парламенту нового скликання.

Наступним кроком має бути отримання підтвердження з ВР на вказану у електронній заявці e-mail адресу.

Після цього бажаючі потрапити на засідання парламенту повинні отримати гостьову іменну перепустку. Перепустки видаються безоплатно у бюро перепусток за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3-а. Для отримання перепустки потрібно мати із собою документ, що посвідчує особу.

Зрештою, у вказаний в перепустці день можна відвідати парламент, однак, нагадують і організації, необхідно взяти з собою перепустку та документ, що посвідчує особу.

 

http://ipress.ua/news/yak_peresichnomu_gromadyanynu_potrapyty_na_zasidannya_v_radu_porady_yurystiv_96795.html

Київрада перейменувала 10 вулиць столиці

Київська міська рада перейменувала три вулиці і повернула історичні назви семи столичних вулицях.

За таке рішення на засіданні 13 листопада проголосували 80 депутатів, повідомляєІнформаційний портал столичної влади у Facebook.

Зокрема, перейменовані вулиця Горького на вул. Антоновича, вул. Червоноармійська на вул. Велику Васильківську, провулок Чекістів на провулок Костя Гордієнка (від вул. Пилипа Орлика до тупика).

Також Київрада повернула історичну назву вул. Антищенка, перейменувавши її на Левандовську, вул. Вєтрова - на вул. Назарівську, вул. Воровського - на вул. Бульварно-Назарівську, вул. Дмитрова - на вул. Ділову, вул. Івана Клименка - на вул. Преображенську, вул. Андрія Іванова - на Бутишів провулок.

Крім того, Київрада перейменувала площу Фрунзе, повернувши їй історичну назву - Петропавлівська.

За словами секретаря Київради Олексія Резнікова, уже підготовлено проект рішення про перейменування частини вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної сотні, і він буде винесений на наступне засідання Київради.

http://kiev.pravda.com.ua/news/5465bb69ddc28/

Повний список депутатів, що голосували за диктаторські закони

 

Прийняті закони суперечать Конституції України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, прямо суперечать зобов'язанням і обов'язкам України як члена ООН, Ради Європи та ОБСЄ.


«Закони про диктатуру» суперечать статті 22 (встановлює заборону на звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів), статті 34 (гарантує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань), статті 39 (гарантує свободу мирних зібрань) Конституції України.

 

 

 

 

Благодійні скриньки

http://podillia.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=72&Itemid=117Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media