Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

На Миколаївщині українській компанії з американськими інвестиціями дозволили розвідку уранових родовищ

  Компанія «Атомні енергетичні системи України» отримала спеціальні дозволи на геологічне вивчення надр, в тому числі дослідно-промислову розробку уранових руд на чотирьох ділянках в Миколаївській і Дніпропетровській областях. Користування надрами надані Державною службою геології і надр України відповідно до наказу №415 від 5 листопада 2018 року.

На українців скидатимуть ліки

  Над українськими лісами і степом у листопаді 2018 роки з літаків будуть розкидати вакцини від сказу диких тварин. Про це повідомили в Госпродпотребслужбе.

В Україні з'явився онлайн-моніторинг екології

 

 Перший екологічний бот SaveEcoBot презентували в Україні. В режимі реального часу програма дозволяє отримувати інформацію про оновлення записів в Єдиному реєстрі ОВС, куди надходять дані від суб'єктів господарювання про намір здійснювати планову діяльність (будівництво, реконструкція), повідомили в прес-службі Мінекології.

Чи погіршує спека розумові здібності

  Дослідження вчених з Гарварду показало, що в задушливих і спекотних приміщеннях люди проявляли себе гірше в рішенні задач і тестах на пам'ять. Експерти рекомендують встановити екологічно безпечні системи кондиціонування повітря скрізь, де це можливо.

Для українських доріг введуть обов'язкове облаштування велосипедних смуг

   

   Мінрегіон прописав чіткі вимоги по велодоріжках depositphotos.com Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми в частині організації велосипедного руху. Відповідна норма міститься в нових ГСН.2.3-5: 2018 "Вулиці та дороги населених пунктів". Про це повідомляє прес-служба відомства.

Україні не вистачає системи очищення повітря

  Україні для того, щоб уникнути високого рівня смертності потрібна якісна системи очищення повітря. Також потрібен якісний екологічний моніторинг, який зараз нажаль не працює, тому немає даних щодо якості повітря в багатьох містах України. Ця проблема найбільше шкодить забрудненим повітрям жителям мегаполісів і людям, які проживають в промислових містах.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media