Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Хабарники у погонах

Хабарники у погонах на машинах з голосною назвою ДАІ- вже звичайне явище для українських людей. За останні двадцять років у нашій державі реформували майже все, що можна було, окрім міліції звичайно.

Починали процес реформування урядовці під керівництвом пана Ющенка, який дав дозвіл фурам розвертатися на перехрестях. Все більш безглузді спроби змінити бодай щось у правоохоронній системі робили і заклятий борець-демократ Юрій Луценко, і Могильов, і Захарченко. Як бачимо сьогодні, суттєвих змін правоохоронні структури не зазнали.

За останніх двадцять років мого життя, я неодноразово звертався за допомогою до органів міліції, проте мої проблеми так і залишились невирішеними і нікому не потрібними. Наведу простий приклад. Одного разу у мене поцупили компютерну техніку, яка на той час знаходилась під пильним наглядом Державної служби охорони. Після викрадення одразу ж почали перевіряти не можливих підозрюваних, факти викрадення і т.д, а почали перевіряти мене. Нікому не потрібні пусті балачки, купа документації, а злодії в той час вже збулися краденого та заробили  грошей. От вам і розкриття справи.

Наводжу наступний приклад. На зупинці безжалісно побивають людину, перехожі зробити нічого не можуть, так як також бояться бути побитими. Одразу ж поруч з зупинкою по тротуару крокують “стражі порядку”, відвертаючись у інший бік і свідомо ігнорують жахливе видовище. Як же це взагалі можливо? І як людям далі жити? Як почуватися у безпеці?

Особисто мою автівку обкрадали вже зо три рази, але ще ні разу міліція нічого не знаходила. Було навіть таке, що на паркінгу з мого автомобіля вкрали окуляри та дві пляшки спиртного, а справа , яку відкрили правоохоронці, розглядається уже другий рік...

Найабсурдніше те, що після подання заяви до міліції про викрадення речей, правоохоронці починають ретельну перевірку саме заявника, відомі випадки залякування людей з метою відкликання заяв. А у випадках, де задіяний приватний підприємець, міліція тут я к тут, рішають так сказати.

Як на мене, особливої уваги заслуговує ДАІ. Ніхто в державі так і не відповів перед народом за витрачені мільйони з державної казни на купівлю бездарним керівництвом ДАІ  гарпунів, камер спостереження та іншого непотребу. Скільки ж за ці кошти можна було б придбати гама-ножів та інсуліну для людей, які цього дійсно потребують!

Цю статтю мене змусив написати неприємний інцидент, який стався 27 червня цього року у Голосіївському районі міста Києва, поблизу проспекту Науки.

Мене зупинили два  інспектори,  капітан і старший лейтенант Собачков Михайло Олександрович. Склалося таке враження, що вони зупинили рецидивіста. Вели себе представники ДАІ нахабно. На мої питання та зауваження абсолютно не реагували. Зрозуміло, що ніяких грошей я їм не дав, а за що? Вони склали акт про порушення.

За останній час ці хабарники знахабніли вкрай. Зупиняють майже кожну машину, починають зясовувати, чи не вживали Ви алкоголь. Інших запитань у них немає. А коли водії намагаються спитати причину зупинки, то люди у погонах і двох слів звязати не можуть...

Не кажучи вже про інцидент у Врадіївці, який завдав серйозного удару по правоохоронній системі та міліції зокрема...

То для чого народу України, який за свої податки утримує міліцію та інший державний апарат, такі органи державної влади, котрі не можуть захистити їх та запобігти злочинам і правопорушенням, займаються лише здирництвом та хабарництвом,  тим самим змушуючи людей вдаватися до самооборони і самосуду?

                                                                                                           Анатолій Артемчук

 

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media