Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Як пересічному громадянину потрапити на засідання в Раду: поради юристів

Інструкція для громадян

Доступ громадян до відкритих пленарних засідань гарантується Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 694 від 27 жовтня 2014 року. Текст розпорядження було нещодавно опубліковано на офіційному сайті Верховної Ради України.

Можливість відвідувати засідання парламенту для усіх українців з'явиться вже з відкриттям першої сесії Верховної Ради України VIII скликання. Інститут Медіа Права підготував роз'яснення про те, як цю можливість реалізувати.

В організації зазначають, що ще у квітні було внесені зміни до Регламенту ВРУ, за якими громадяни мали право вільного доступу до парламентських засідань. Однак це право досі не було реалізоване, нібито через відсутність спеціального розпорядження Голови ВРУ.

Для того, щоб отримати можливість потрапити на засідання вищого законодавчого органу країни, необхідно заповнити на офіційному сайті Верховної Ради електрону заявку, потрібно вказати,  бажаний день відвідин парламенту. В організації зазначають, що форма заявки на офіційному веб-сайті парламенту відсутня, однак відповідно до тексту самого розпорядження, має з’явитись до початку роботи парламенту нового скликання.

Наступним кроком має бути отримання підтвердження з ВР на вказану у електронній заявці e-mail адресу.

Після цього бажаючі потрапити на засідання парламенту повинні отримати гостьову іменну перепустку. Перепустки видаються безоплатно у бюро перепусток за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3-а. Для отримання перепустки потрібно мати із собою документ, що посвідчує особу.

Зрештою, у вказаний в перепустці день можна відвідати парламент, однак, нагадують і організації, необхідно взяти з собою перепустку та документ, що посвідчує особу.

 

http://ipress.ua/news/yak_peresichnomu_gromadyanynu_potrapyty_na_zasidannya_v_radu_porady_yurystiv_96795.htmlПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media