Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Збережемо стадіон!

У суботу, 12 квітня лідер “УДАРу” Віталій Кличко  разом з однопартійцями відвідали столичний стадіон “Старт”, де відбулася акція киян на захист стадіону від забудови.

 Лідер партії пообіцяв мешканцям Києва захист спортивних споруд та зелених зон міста від стихійних забудов та недопущення знесення будь-яких інших історичних пам’яток.

«На сьогоднішній день наше ключове завдання - не допустити, щоб ще одна зелена зона зникла з обличчя Києва і щоб замість стадіону побудували висотку», - сказав Віталій Кличко під час акції.

Він зазначив , що перебування при владі команди Черновецького призвело до знищення багатьох зелених зон і спортмайданчиків у столиці , на місці яких виросли хмарочоси та торгівельні центри.

«На цьому місці не буде ніяких забудов. Стадіон був і буде. Зелена паркова зона залишається. Я особисто не дам його знищити. Якщо , не дай Бог , почнеться якась забудова, я переконаний , що жителі району влаштують забудовнику місцевий Майдан , і йому не минути лиха . Київ має бути комфортним для життя містом . Зміни в країні почнуться з Києва . Я вам це обіцяю ! » - Зазначив лідер УДАРу .

Кличко зауважив, що територія стадіону “СТАРТ” повинна належати суспільству, а не приватним структурам, і підкреслив важливість відновлення і розвитку інфраструктури, зокрема спортивної . 

«Потрібно дати можливість хлопцям займатися спортом. Подивіться, скільки дітей на стадіоні!” Також Віталій зізнався, що і сам не раз тренувався та бігав на цьому стадіоні.

В заходах також взяв участь громадський діяч - Артемчук Анатолій Володимирович, який вніс пропозицію, з початком роботи нової Київської міської ради, заборонити на законодавчому рівні використовувати під забудову сквери, стадіони та інші місця відпочинку киян і віднести їх до національних парків.

“Цей стадіон - важлива історична пам'ятка, тому що заснований ще в 1939 році під назвою "Зеніт", теперішній стадіон "Старт" є одним із найстаріших у Києві, а за часів Великої Вітчизняної війни це місце прославилось проведенням так званого «Матчу смерті» між київською командою «Старт» (за участі деяких гравців Динамо (Київ) та збірною німецьких зенітників. Чи скінчиться історія цього легендарного місця у 2014 році? Я впевнений - НІ! І, повірте, я докладу максимум зусиль, аби не допустити забудови таких знакових територій” – з впевненістю заявляє Анатолій Артемчук. 

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media