Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Кандидатський Київ. Хто веде боротьбу за мандати в мажоритарних округах столиці. Аналіз "Країни"

Країна "починає огляд кандидатів, які йдуть по мажоритарних округах в найважливіших регіонах України. Перша подача - по місту Києву. Змішалися в купу кандидати, партії У 13 одномандатних виборчих округах столиці розгортається боротьба за принципом все проти всіх. Немає політичних союзів, як наприклад, в 2012-му чи 2014 роках, коли близькі за духом партії узгоджували єдиного кандидата, що збільшувало його шанси на проходження.

При цьому присуствует поширена думка, що фаворит кампанії - партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу" (СН) дає фору будь-якому своєму кандидатові, обертається проти самої політсили і її висуванців. Конкуренти реєструють на себе підприємства і громадські організації з співзвучними з "Слугою народу" назвами або обіграють в них прізвище Зеленського. Технологія клонів взагалі набула масового застосування на цих виборах і, зокрема, на київських і пристолична округах. Долю депутатського значка можуть вирішити дві-три тисячі або навіть сотень голосів (якщо не десятків), а неуважний виборець може клюнути на приманку.

округ №211 -
Цей округ в Голосіївському районі столиці зібрав 27 кандидатів. Звертає на себе увагу заступник міського голови Києва - секретар Київради Володимир Прокопів. У політичних колах його вважають людиною заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенко" (БПП) Сергія Березенко, який входить до близького оточення екс-президента. Не дивно, що Прокопів балотується від партії "Європейська солідарність" (в яку перейменували БПП). Про те, що він піде на округ, "Країна" написала ще в лютому 2018 року. Його головним суперником довгий час вважався діючий депутат, обраний по цьому округу - Євген Рибчинський ( "Батьківщина").

Однак в результаті парламентарій обрав для нової спроби округ №122 у Львівській області, відкривши, таким чином дорогу Прокопіва. Серед конкурентів виділимо президента інвестиційної групи "Універ" Тараса Козака, якого висунула партія співака Святослава Вакарчука "Голос", і громадського активіста Олександра Юрченка, голова Громадської ради при Голосіївській райадміністрації, який балотується від "Слуги народу".

"Країна" вже писала, що Юрченко неодноразово фігурував у різних будівельних скандалах в районі, виступаючи на стороні то забудовників, то місцевих жителів. Одного разу він відстоював будівництво двосекційного будинку на надзвичайно маленькій ділянці - площею всього 8 соток і пропонував додаткову землю відібрати у школи №85 на тій підставі, що викладання в ній ведеться російською мовою.

 Ще одного кандидата Всеволода Філімоненко можна назвати широко відомим у вузьких колах. Журналісти та грантові антикорупціонери його добре знають по скандалу з Віталій Шабунін, який керує Центром протидії корупції. Крім того, Філімоненко не раз світився в акціях проти лобі Національного антикорупційного бюро, організацію яких пов'язували з колишньою владою. А також проти Вадима Рабиновича (нині - другий номер в "Опозиційною платформі За життя"). У піар-колах столиці активність Філімоненко в останній рік пов'язують з відомим політтехнологом Володимиром Петровим, який також йде на вибори в Києві, але по іншому округу.

Інформацію по всім виборчим округам можна переглянути за посиланням https://strana.ua/articles/analysis/208623-vybory-2019-vse-kandidaty-v-deputaty-po-mazhoritarnym-okruham-v-kieve.htmlПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media