Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

В Україні почалося будівництво сучасного розвідцентру європейського рівня

  В церемонії закладення фундаменту, який послужить основою для будівництва будівлі оновленої штаб-квартири української зовнішньої розвідки,взяв участь секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Про це повідомляє прес-служба секретаря РНБО.

 

  Турчинов зазначив,звертаючись до особового складу СЗРУ, що гібридна агресія РФ триває в усіх напрямках - військовому, економічному, енергетичному, кібернетичному, інформаційному тощо.

  "І для того, щоб керівництво держави оперативно реагувало на події, приймаючи правильні рішення, необхідна об'єктивна, перевірена, і, головне, своєчасно отримана інформація", - зазначив він.

  Незважаючи на складну економічну ситуацію, за словами Турчинова, фінансування сектора безпеки і оборони щорічно збільшується. І сьогодні розпочато будівництво сучасного розвідцентру європейського рівня.

  "Але будь-яка сучасна техніка і технології, будь-яка зброя не працює без професіоналів, що забезпечують реалізацію поставлених державою завдань. Саме від вашого професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму залежить майбутнє української розвідки і наш шлях до перемоги ", - підкреслив секретар РНБО.

  За матеріалами glavnoe.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media