Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Фруктосховище - завжди свіже зберігання врожаю

  Раніше реалізувати продукцію можна було просто "з коліс". Сьогодні бізнес-процеси ускладнюються, тому важливим є інвестування у сховище, яке дозволить продовжити термін реалізації продукції вітчизняного виробництва.

 

   За даними Української плодоовочевої асоціації станом на 2018 рік в Україні спостерігають нестачу фруктосховищ. Рівень середньої річної врожайності плодів серйозно перевищує загальну ємність зберігання існуючих фруктосховищ. Частина фруктосховищ потребують реконструкції та заміни.

Як повідомляє Аграрне інформаційне агентство, серед виробників спостерігається тенденція до розуміння того, що їм необхідно мати не лише сад, але й сучасне сховище та пакувальні лінії. І саме останні два пункти вимагають найбільш значних інвестицій у бізнесі.

  Разом з тим, найбільший урожай яблук припадає на Вінницьку, Чернівецьку і Хмельницьку області.  Наприклад, компанія "Україна Інвест" пропонує зберігання фруктів та овочів за допомогою технології зберігання з ультранизьким вмістом кисню (UltraLowOxygen — ULO). Завдяки цій системі врожай може зберігатися до 3 років.

  Нагадаємо, цією осінню садівники очікують збільшення врожаю зерняткових, кісточкових культур до 400-500 тис. тонн.

 

      Додатково:

  За більш детальною інформацією стосовно зберігання овочів та фруктів за допомогою "Україна Інвест" можна звертатися по телефону та електронною поштою.

 

+380 (44) 593 24 35, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media