Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Новини

Ще один обов'язковий предмет ЗНО хотять додати в Україні

  Міністерство освіти і науки України допускає розгляд можливості запровадження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики як обов'язкового, повідомила голова відомства Лілія Гриневич.

 

  Про це повідомляє informator.news.

  "Можливо ми будемо розглядати - зараз є дискусія, збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики", - розповіла Гриневич під час конференції "Нова українська школа - старт реформи, участь громад".

  У той же час, міністр зазначила, що такі зміни не будуть прийняті з наступного року, так як на підготовку до них потрібен час.

  "Але я бачу абсолютно зважену політичну обгрунтованість такого рішення", - підкреслила Гриневич.

  Міністр вказала на те, що одним із пріоритетів відомства є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях, оскільки в Україні є дуже гарне, елітарне математичну освіту, але середній рівень викладання цей предмета низький.

  "Якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільша кількість 200-баллніков ми маємо з математики, і найбільша кількість учнів, які мають найгірші результати, ми маємо саме з математики", - пояснила Гриневич.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media