Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Савченко зібралася в президенти та просить грошей

  У президентських виборах має намір взяти участь Надія Савченко, яка знаходиться в СІЗО. Про це ЗМІ повідомила Віра Савченко, сестра нардепа.

 

  Заодно вона звернулася з проханням надати фінансову допомогу, уточнивши, що на це є всього 2 місяці. Про це повідомили yb.in.ua.

  За словами Віри, для сестри участь у виборах - справа принципу. Вона пояснила, що якщо кандидатура Савченко буде зареєстрована, то у депутата з'явиться деякий імунітет.

  Виборчу кампанію команда ймовірного кандидата думає вести на кошти, що будуть зібрані «Суспільно-політичною платформою Надії Савченко».

 Найближчим часом буде потрібно відкрити в банківській установі рахунок політформування і провести перереєстрацію, вказавши в якості лідера Віру Савченко. Подібні маніпуляції викликані «технічними» міркуваннями, а саме необхідністю підписувати документи.

 Віра Савченко підкреслила, що сподівається на тих інвесторів, яким довелося постраждати від корупції. Однак вона визнала, що поки за допомогою особливо не поспішають.

  За словами сестри нардепа, в українському політикумі відзначається злагодженість: його представників пов'язують дружба і майже родинні стосунки. Такої політичної сім'ї не потрібна Надія Савченко, яка зажадає, щоб вони забиралися з влади, резюмує Віра.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media