Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Нестабільна внутрішньо економічна і політична ситуація: Чому українці продовжують брати угорські, румунські та молдавські паспорти

  Українці будуть продовжувати брати не тільки угорські, але і румунські та молдавські паспорти, оскільки нестабільна внутрішньо економічна і політична ситуація в Україні буде тільки погіршуватися, а з огляду на прояви крайніх форм націоналізму, робить проживання в країні небезпечним, що і є спонукальним мотивом для українців, що мають можливість покинути країну. Про це повідомив голова аналітичного центру «Третій Сектор» Андрій Золотарьов.

 

  «Українці і далі будуть брати угорські паспорти. Будуть брати румунські та молдавські. Це пов'язано з внутрішньою економічною, політичною і соціальною ситуацією в Україні. Саме вона стане основним фактором того, що люди будуть про всяк випадок готувати собі «запасний аеродром», - сказав аналітик.

  А. Золотарьов зазначив, що угорський паспорт дає можливість працевлаштуватися в Німеччині, Франції, Нідерландах, інших європейських країнах. Але, разом з тим, було б неправильно вважати, що тільки це є основним спонукальним мотивом.

  «Адже є ще й внутрішньополітична ситуація. Націоналізм, який прийняв крайні форми, робить проживання в країні не те що не комфортним, але і небезпечним. І саме від таких ризиків люди хочуть підстрахуватися. На випадок, коли ситуація досягне критичного рівня, і не залишиться нічого іншого, як сісти на потяг і виїхати за кордон », - додав експерт.

  Ну а оскільки немає ніяких передумов про зворотне, то на думку аналітика, цей процес буде лише й далі набирати обертів.

  «І ніякі спроби заборон і репресій цю проблему не вирішать. А внесення в список «миротворця» угорців, лише створює ризик провокацій. Не дай бог, якщо з будь-з одним угорцем, який внесений в цей список, щось трапиться. Припустимо, вбивство. Те це може вивести криза з Угорщиною на новий виток », - підсумував А. Золотарьов.

  За матеріалами golos.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media