Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Політична ініціатива

Чи потрібно скасувувати потяги в РФ?

   Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що при ухваленні рішення про припинення залізничного сполучення з Росією треба виходити не тільки з політичних позицій, а й враховувати інтереси людей.

 

   Про це повідомилиpravda.com.ua.

   За його словами, слід чесно подивитися на проблему, а не шляхом політичних гасел, оскільки навіть під час війни з Росією мільйони українців перебувають на території цієї країни.

   "Я готовий обговорювати цю проблему, але вона повинна бути вирішена саме в контексті боротьби з Росією як агресором і розуміючи, що люди не повинні страждати", - сказав міністр.

   При цьому на думку Клімкіна, багато українців їздять туди не тому, що їм подобається Росія, а з особистих причин - до родичів або заробляють собі на життя.

   "Я хочу, щоб ми всі були послідовними. Якщо ми говоримо, що такого повідомлення у нас не повинно бути, все ті сотні, тисячі, мільйони українців, які їздять, яким чином ми до них ставимося. Що ми повинні назвати їх зрадниками?", - сказав глава МЗС.

   Відповідаючи на уточнюючі питання журналістів, проти він ідеї припинення такого повідомлення, Клімкін зазначив, що ставиться до цього "дуже стримано".

   "Потрібно подивитися на всі аспекти. Це не означає, що ми повинні зберегти саме цю сітку повідомлення (з Росією - ред.), Яка у нас є зараз. Але, знову ж таки, є політика, і є люди", - сказав він.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media