Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Медична ініціатива

Уряд планує не виділяти кошти на лікарні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про початок нового етапу реформи охорони здоров'я.

Згідно його нового плану, хворі залишаться без місць у лікарнях, а держава припинить фінансування лікарняних установ.

Заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець повідомив, що одним з головних положень у новій реформі стане зміна правил фінансування медичної сфери, а точніше -  припинення державного фінансування.

Уряд планує піти від практики оплачувати місця в лікарні і фактично замінити її на оплату за фактом виконаних робіт.

"Мова йде про те, що у нас буде постачальник послуг, автономна медустанова або навіть фізособа-підприємець і буде державний закупник послуг, наприклад державний страховий фонд. Він буде оплачувати уже "пролікований випадок" або конкретну надану послугу. Але бюджетного фінансування установ або медичної інфраструктури не буде", - підкреслив Перегінець.

Раніше прем'єр заявляв, що реформа охорони здоров'я - один із найскладніших реформ для українських політиків сьогодні. Зокрема, він наводить приклад лікарського ринку України, куди зайти можна "тільки через хабарі і випробування". При цьому, глава уряду не вірить, що реформу вдасться провести швидко. "Говорити, що за рік система охорони здоров'я зміниться, не варто. Про перші результати можна говорити тільки через два-три роки", - підсумував Гройсман.

http://gazeta-nagolos.com.uaПогода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media