Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Стала відома вартість тарифів на опалення після підвищення ціни газу

  У зв'язку з подорожчанням газу Нацкомісія почала встановлювати нові тарифи на опалення. Для населення підвищення цін буде в межах від 15,9 до 19,8%.

 

 Подорожчання газу для населення призвело до різкого зростання тарифів на опалення. Це рішення було прийнято на засіданні Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг 27 листопада. Це стосуватиметься 6 теплогенеруючих підприємств.Про це повідомили uanova.net.

 Вони обслуговують такі міста: Вінниця, Кам'янець-Подільський, Рівне, Хмельницький і Черкаси. Надалі передбачається підвищення тарифів і для інших теплокомуненерго. В цей же час для бюджетних організацій очікується зниження тарифів в межах від 10,9 до 17,7%, а для інших категорій споживачів на 11,5-17,5%. А для релігійних організацій очікується різке подорожчання від 63,5 до 91,6%.

   З 1 листопада 2018 року рішенням Кабінету Міністрів була підвищена ціна газу для населення відразу на 23,5%. Це пов'язано з домовленостями з Міжнародним валютним фондом, рішення було прийнято для того, щоб Україна змогла отримати черговий транш кредиту від МВФ.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media