Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

Бюджет-2019 відповідає запитам на соцзахист, оборону і реформи

  На основі реалістичного прогнозу розроблений проект бюджету-2019, - підкреслює Мінфін.

 

  Проект бюджету-2016, підготовлений до другого читання, відповідає запитам на соціальний захист, оборону і подальше впровадження реформ. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України.

 Розрахунок доходів в бюджеті-2019 зроблений на основі реалістичного макроекономічного прогнозу, а у видатках враховані боргові зобов'язання. За словами в. о. міністра фінансів Оксани Маркаровой, проект бюджету збалансував запити на соціальний захист, безпеку і оборону, а також на впровадження реформ.

  Також повідомляється, що на оборону і безпеку в 2019 році закладено майже 212 млрд гривень. З цієї суми майже 112 млрд гривень спрямовуються на зарплати військовослужбовців і поліцейських, на розвиток озброєння і військової техніки -30,2 млрд гривень, на житло для військових - 1,8 млрд гривень.

  Для виплати пенсій в наступному році спрямують 167,5 млрд гривень. Витрати на охорону здоров'я складуть 95,7 млрд гривень, освіту - майже 127 млрд гривень. Крім того, на розвиток дорожньої інфраструктури закладено 55 млрд гривень. Разом з тим, при доопрацюванні до другого читання враховані положення про направлення платежів за розмитнення "евроблях" до Пенсійного фонду.

  За матеріалами rbc.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media