Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Економічна ініціатива

В Україні подорожчає кабельне телебачення

  З 1 січня 2019 року в Україні значно подорожчають послуги платних телевізійних сервісів, включаючи телебачення, IPTV, телебачення інших технологій. Абонентська плата може зрости на 15-40% в залежності від регіону, набору телевізійних каналів і різних економічних показників діяльності провайдерів.

 

  Про це йдеться в повідомленні Асоціації правовласників і постачальників контенту.

  За перше півріччя 2018 року, за даними Держстату, середня вартість кабельного і цифрового телебачення на одного абонента - близько 72 грн.

  Однак тарифи продовжують зростати через підвищення плати за використання прав на інтелектуальну власність, необхідність збільшення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію тощо.

  За розрахунками асоціації, мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами можуть становити приблизно 56-70 грн, залежно від благополуччя регіону. "Але, швидше за все, тарифи можуть бути і вище, оскільки провайдерам доводиться також витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію розважальних іноземних телеканалів", - відзначили в асоціації.

  За матеріалами focus.ua.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media