Головна Новини Контакти
Про організацію Статут Долучитися до фінансування Вступ Галерея


???? ...

Екологічна ініціатива

На Миколаївщині українській компанії з американськими інвестиціями дозволили розвідку уранових родовищ

  Компанія «Атомні енергетичні системи України» отримала спеціальні дозволи на геологічне вивчення надр, в тому числі дослідно-промислову розробку уранових руд на чотирьох ділянках в Миколаївській і Дніпропетровській областях. Користування надрами надані Державною службою геології і надр України відповідно до наказу №415 від 5 листопада 2018 року.

 

    Протягом найближчих трьох років компанія має намір інвестувати понад 1 мільярд гривень в рамках реалізації проектів розвідки уранових родовищ.

  Компанія «Атомні енергетичні системи України» створена в 2015 році для залучення інвестицій з США в проекти з вивчення і видобутку урану на території України. Серед акціонерів АЕСУ є американська компанія U-Tech Energy. Метою діяльності АЕСУ є забезпечення ядерної енергетики України природним ураном власного виробництва. Високотехнологічне і екологічно чисте виробництво концентрату природного урану планується за рахунок промислового освоєння уранових родовищ в Україні. На першому етапі компанія буде організувати прискорене освоєння родовищ піщаного типу. На другому етапі передбачено створення масштабного виробництва на родовищах метасоматичного типу.

  АЕСУ націлена на будівництво міні-реакторів нового покоління, які здатні забезпечити новий рівень безпеки експлуатації АЕС. Малі модульні реактори - одне з найпопулярніших напрямків розвитку атомної енергетики і реакторних технологій в світі, і Україна почала освоєння цього ринку. Зокрема, влітку 2018 АЕСУ і Holtec International (США) підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо спільного просування введення малих модульних реакторів SMR-160 в Україні. Holtec International є одним зі світових лідерів в розробці малих модульних реакторів.

  За матеріалами svidok.info.Погода в Киеве
Украинская Баннерная Сеть


Зроблено в Qwert-media